loading...
Loading...
BELGESELLER
Crossfire Hurricane 2016 Türkçe Altyazı 720P
Tüm Bilgiler
Crossfire Hurricane 2016 Türkçe Altyazı 720P 2012 Filmleri, Altyazılı Filmler 
Türkçe Altyazı
Crossfire Hurricane filmi sizler için Simdifilmizle.com daBrett Morgen’ın elinden çıkma film, 60′lı yılların başında oluşan rock blues takıntılı gençler Stones ‘un eşsiz yolculuğuna dikkat çekici bir bakış açısı ve samimi bir fikir verecek. Simdifilmizle.com ekibi olarak tüm Crossfire Hurricane izleyicilerine iyi seyirler dileriz..Yorumlarınızın simdifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Crossfire Hurricane -Crossfire Hurricane Keyifli seyirler.
 • 2016
 • Kanada
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 139
 • 0
Zamanın İçinde ⌛ UZAY ZAMAN BELGESELİ 🌎 Bilim 101 Bölüm 7
Tüm Bilgiler
Zamanın İçinde ⌛ UZAY ZAMAN BELGESELİ 🌎 Bilim 101 Bölüm 7 Belgeseller 
www.simdifilmizle.com ile belgesel keyfini çıkarın.
 • 86
 • 0
Mars’ta Yaşam İhtimali – National Geographic Türkçe Dublaj Belgesel
Tüm Bilgiler
Mars’ta Yaşam İhtimali – National Geographic Türkçe Dublaj Belgesel Belgeseller 
Türkçe Dublaj
NASA’nın Curiosity yüzey aracı ekibi, geçtiğimiz Salı günü şaşırtıcı derecede yüksek metan gazı değerleri bildirdi. Bu durum, Kızıl Gezegen üzerinde Dünya dışı mikroskobik canlıların bulunması ihtimalini artırıyor. Dünya üzerinde metan gazının ya da daha bilinen ismiyle doğalgazın çoğu, mikropların yediklerini sindirmesiyle salınıyor. Gezgin misyonundan bilim insanları yeni bulgular konusunda ihtiyatlı. Metan gazı değerlerindeki yüksekliğin kökenlerinin jeolojik mi yoksa biyolojik mi olduğunu anlamanın mümkün olmadığını belirtiyorlar. Virginia, Williamsburg’daki William ve Mary Koleji’nden gezegen bilimci Joel Levine, “Çok ama çok kafa karıştırıcı bir sonuç,” diyor. Araştırma ekibine dahil olmayan Levine, “Ya Mars jeolojik olarak canlı -ki bu çok şaşırtıcı olurdu- ya da biyolojik olarak canlı, ki bunun da çok derin etkileri olacaktır,” diye ekliyor. On yıllardır Mars atmosferinde yükselip alçalan metan ölçümleri Mars’ta yaşam işaretleri arayan bilim insanlarında merak uyandırıyordu. Curiosity’nin Kasım 2013’te ilk kez metan gazının aniden on kat yükseldiğini kaydetmesi de bilim insanlarını haliyle büyük bir şaşkınlığa uğrattı. Araştırma ekibine öncülük eden, NASA’nın Jet Sevki Laboratuvarı’ndan gezegen bilimci Christopher Webster “Tam anlamıyla bir ‘aman Tanrım’ anıydı” diyor. Science’ta yayınlanan makalede ve Salı günü Amerikan Jeofizik Birliği toplantısında yaptığı sunumda ani yükselişin “sadece altı hafta sonra kaybolduğunu,” belirtti.Curiosity, keşif seyahatleri sırasında Mars hava tabakasında bulunan metan konsantrasyonlarındaki dört keskin yükselişi kaydetti. Yükseliş sinyalleri birkaç hafta içinde kayboldu ve bu tespit gezginin yörüngesindeki yaklaşık 800 metrelik küçük bir alanda yapıldı. Ekibin üyesi, Ann Arbor’daki Michigan Üniversitesi’nden bilim insanı Sushil Atreya, bu durumun, salımın büyük ihtimalle Gale Krateti’nin içindeki gezginin kuzeyindeki bir noktadan gerçekleştiğine işaret ettiğini belirtiyor. #BildiğimizEvren #Evren #Belgesel #Uzay #Space #Cosmos #Planet #DiscoveryChannel #AnimalPlanet #DaVinciLearning #NationalGeographic #HistoryChannel #BBCEarth
 • 126
 • 0
Nasa’da Yaşanan Gizemli Olaylar Belgeseli Belgesel Tv Türkçe Dublaj Belgesel
Tüm Bilgiler
Göğe Yükseliş, Ay’a İniş – Apollo (NASA) Belgeseli
Tüm Bilgiler
Göğe Yükseliş, Ay’a İniş – Apollo (NASA) Belgeseli Belgeseller 
Bu belgesel Ay'da astronotlar tarafından çekilen ilk görüntüleri kapsayan, en büyük sıçrayışlardan en dramatik geri çekilmelere kadar herşeyi anlatan uzay seyahatinin sıra dışı hikayesidir.Videoların devamı için düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorum olarak yazabilir, beğenip takip edebilirsiniz. İyi Seyirler :)
 • 73
 • 0
Kevin Hart: What Now – Kevin Hart What Now? Türkçe Altyazı izle
Tüm Bilgiler
Kevin Hart: What Now – Kevin Hart What Now? Türkçe Altyazı izle 1080p Filmler, 2016 Filmleri 
Türkçe Altyazı
Kevin Hart What Now? Kevin Hart: What Now filmi 2016 5.6 1080PKomedyen Kevin Hart Philadelphia’da düzenlenen ve 50.000 kişilik bir kalabalığın izlediği Lincoln Financial Field’da gerçekleşen Stand-up gösterine şahit oluyoruz…2016 - ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Leslie Small otururken başrolünde ünlü komedyen Kevin Hart'ı göreceğiz. Simdifilmizle ekibi olarak tüm Kevin Hart: What Now? izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Yorumlarınızın simdifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kevin Hart What Now? -Kevin Hart: What Now Keyifli seyirler.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 145
 • 0
GÜNEŞ’İN KARANLIK YÜZÜ – National Geographic 2018 Türkçe Uzay Belgeseli HD
Tüm Bilgiler
GÜNEŞ’İN KARANLIK YÜZÜ – National Geographic 2018 Türkçe Uzay Belgeseli HD Belgeseller 
Dünya Güneş'ten 150 milyon kilometre uzakta. Yani eğer güneş burada dersek bu ölçekte Dünya'yı göremezsiniz bile. Bir pikselden bile daha küçük olur. Ama uzaklığı 150 milyon kilometre olacaktır. 150 000 000 kilometre İşte tam olarak bu uzaklık Astronomik Birim olarak adlandırılmaktadır.
 • 68
 • 0
Gizli Gerçekler Ufolar Belgeseli Türkçe Dublaj HD
Tüm Bilgiler
Gizli Gerçekler Ufolar Belgeseli Türkçe Dublaj HD Belgeseller 
Türkçe Dublaj
Gizli Gerçekler Ufolar Belgeseli Türkçe Dublaj HD
 • 69
 • 0
Sıra Dışı Gezegenler  National Geographic
Tüm Bilgiler
Sıra Dışı Gezegenler National Geographic Belgeseller 
National Geographic televizyonunun yaptığı araştırma ile Samanyolu galaksisinde yer alan gezegenler güzel bir yolculuk yapabilirsiniz. National Geographic Televizyonu tarafından hazırlanan Sıra Dışı Gezegenler belgeselini hd kalitesinde Türkçe olarak online izleyebilirsiniz.
 • 69
 • 0
SIRA DIŞI GEZEGENLER / TÜRKÇE BELGESEL
Tüm Bilgiler
SIRA DIŞI GEZEGENLER / TÜRKÇE BELGESEL Belgeseller 
belgesel,belgeseller,belgesel tarih,belgesel uzay,belgeseli,belgesel hd,belgeselci,belgesel 2018,belgesel trt,belgesel bilim,belgesel adam,belgesel tv,belgesel izle,belgesel aslan,belgesel insan,belgesel türk,belgesel bbc,belgesel balık,belgesel belgesel,belgesel beyin,belgesel balina,belgesel bilgi,belgesel böcek,belgesel bilim kurgu,belgesel balinalar,belgesel canlılar,c.ronaldo belgeseli,belgesel çekmek,belgesel çeken dayı,belgesel doğa,belgesel dini,belgesel dinle,belgesel dünyası,belgesel evren,belgesel evrim,belgesel elektrik,belgesel einstein,belgesel edebiyat,belgesel filmleri,belgesel fizik,belgesel futbol,f tipi cezaevi belgeseli,f 16 belgeseli,f 35 belgeseli,f 35 belgesel,f22 belgesel,f 16 belgesel,f 18 belgesel,f 22 belgeseli,belgesel günlüğü,belgesel gemi,belgesel gizem,belgesel gelecek,belgesel gezi,belgesel gıda,belgesel güneş,belgesel güvercin,belgesel hayvanlar,belgesel hayvanlar alemi,belgesel hindistan,belgesel history,belgesel hayat,belgesel hayvan belgeseli,hd belgesel,belgesel ışık,belgesel ırklar,belgesel ışık hızı,belgesel ındır,belgesel ilginç,belgesel japonya,belgesel jaguar,belgesel jenerik,belgesel jeneriği,belgesel japon,belgesel jeoloji,belgesel jüpiter,belgesel kuşağı,belgesel komik,belgesel kartal,belgesel kaplan,belgesel mısır,belgesel maymunlar,belgesel mega,belgesel mimari,belgesel macera,belgesel national geographic,belgesel nat geo,belgesel national,belgesel nasa,belgesel national geographic türkçe hd,belgesel nükleer,belgesel okyanus,belgesel orman,belgesel otomobil,belgesel ormanlar,o an belgeseli,o gün belgesel,belgesel örümcek,belgesel ölüm,belgesel ödüllü,belgesel örümcekler,belgesel piramit,1080p belgesel,720p belgesel,belgesel roma,belgesel rusya,belgesel robot,belgesel roket,belgesel robotlar,belgesel ruh,belgesel siyasi,belgesel silah,belgesel spor,belgesel türkçe,belgesel uçak,belgesel ufo,belgesel uzaylı,belgesel uzay 2018,belgesel uyku,belgesel uzay evren,belgesel uzun,belgesel ülke,belgesel ülkeler,belgesel üretim,belgesel üreme,belgesel ünlüler,ülkücüler belgesel filmi,belgesel volkan,belgesel varoluş,belgesel vampir,belgesel yılan,belgesel yıldızlar,belgesel yabancı,belgesel yapan adam,belgesel yerliler,belgesel zaman,belgesel zeka,belgesel zamanı,belgesel zihin,belgesel zebra#belgesel #sıradışıgezegenler
 • 69
 • 0
520 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ O UÇAK KAZASI; JAL123…
Tüm Bilgiler
520 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ O UÇAK KAZASI; JAL123… Belgeseller 
Japon Havayolları'nın 123 sefer sayılı uçuşu, halen tek uçağın karıştığı en büyük uçak kazası olma özelliğini taşıyor...www.simdifilmizle.com ile belgesel izle , belgesel keyfi
 • 96
 • 0
DÜNYA BİR GEZEGENİN OLUŞUMU – National Geographic 2019 Türkçe Uzay Belgeseli HD
Tüm Bilgiler
DÜNYA BİR GEZEGENİN OLUŞUMU – National Geographic 2019 Türkçe Uzay Belgeseli HD Belgeseller 
Evren ya da kâinat, uzay ve uzayda bulunan tüm madde ve enerji biçimlerini içeren bütünün adıdır. Pozitif bilimler açısından evren, gök cisimlerini barındıran uzay ve uzayda yer alan her şeyin toplamıdır.
 • 83
 • 0
Derren Brown Manipülasyon – The Push 720P izle
Tüm Bilgiler
Derren Brown Manipülasyon – The Push 720P izle 2018 Filmleri, Altyazılı Filmler 
Türkçe Altyazı
Derren Brown Manipülasyon The Push filmi 2018 7.7 720PZihin kontrolü uzmanı Derren Brown, manipülasyonun sıradan bir insanı korkunç bir eyleme nasıl yönlendirebileceğini gösteren cüretkâr bir sosyal deney gerçekleştiriyor. Tam olarak insanların zihinlerini nasıl kontrol altına alınabileceğini yapacağı manipülasyonlar ile nasıl sıradan bir insanı gerçekten normalde vermeyeceği kararlara yapmayacağı eylemleri yaptırabileceğini deneysel bir şekilde gözler önüne sermektedir.Simdifilmizle.com ekibi olarak tüm Derren Brown Manipülasyon izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Yorumlarınızın simdifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Derren Brown Manipülasyon -The Push Keyifli seyirler.
 • 2018
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb 5,0
 • 202
 • 0
Evrendeki En Muhteşem Yer 3
Tüm Bilgiler
Evrendeki En Muhteşem Yer 3 Belgeseller 
National Geographic; Black Swan, Requem for a Dream ve Mother! filmlerinin yönetmeni Darren Aronofsky ile bir araya gelerek üzerinde yaşadığımız Dünya gezegenini daha önce hiç tanık olmadığınız bir yöntemle ve sinematik bir anlatımla karşınıza çıkartıyor. Çekimleri 100 hafta kadar süren yapım, kameraları şimdiye kadar hiç olmadıkları yerlere yerleştirerek Dünya yüzeyini mikro ve makro ölçekte gözlemlememize olanak sağlıyor. Görselliği ile izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak Sıra Dışı Bir Kaya, yaşamın ne kadar kırılgan, bir o kadar da sürprizlerle dolu, ender bir yapı olduğunu gözler önüne serecek. Dramatik hikaye anlatımının gerçek bilimle buluşması tüm dünya ile aynı anda izlenecek. Ünlü aktör Will Smith’in sunuculuğuyla izleyicileri dünyada ve uzayın derinliklerine bir seyahate çıkaracak olan Sıra Dışı Bir Kaya, ilginç bir şekilde her şeyin birbiriyle bağlantı halinde olduğu Dünya’nın sıra dışı hikayesini, tüm kozmik alanda O’nu neyin özel kıldığını ve nasıl yaşamla dolup taştığını anlatıyor. Dünya’nın büyük resmini görme şansını yakalamış bir grup astronotun anlatımıyla renklenen seri, onların kişisel anılarıyla benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Yaşamın başlangıcı, kozmik şiddet, insan zekası, fedakarlıklar, dünyalaştırma ve daha fazlasına deneyimleriyle ışık tutan astronotların arasında büyük başarılara imza atan Chris Hadfield, Jeff Hoffman, Mae Jemison, Jerry Linenger, Mike Massimino, Leland Melvin, Nicole Stott, Peggy Whitson gibi önemli isimler yer alıyor.
 • 71
 • 0
Fyre 720P Türkçe Altyazı izle
Tüm Bilgiler
Fyre 720P Türkçe Altyazı izle 1080p Filmler, 2019 Filmleri 
Türkçe Altyazı
Fyre ABD İzleZengin iş adamlarının katıldığı, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen yıldızların katılım gösterdiği Fyre müzik festivali, bu yıl oldukça görkemli bir adada gerçekleştirilecektir. Bikinili yıldızların boy göstereceği bu festivale ilgi bir hayli yüksektir. Festivali organize eden kişi, büyük bir bütçe kullanarak iyi reklam yapmayı başarmıştır. Festival günü sonunda gelip çatmıştır. Meraklı bakışlar arasında festivali gözlemleyen katılımcılar büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Zira verilen vaatlerin hiçbirisi tutulmamış, festival rezillikten öteye geçememiştir. Amerikan tarihinin bu kadar büyük bir reklamla yapılan en kötü organizasyonu olarak tarihe geçen Fyre festivalinden kesitler aktaracak olan Fyre izle filmi, bir belgesel tadında ilerliyor.Yorumlarınızın simdifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fyre -Fyre Keyifli seyirler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 184
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

Film sitemizde reklam vermek için firstnetmoney@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ikikardesh Haleluya mp3 indir||seksfilim|| mobilbahis|| venüsbet|| betebet giriş||